Historia Klubu

Jesteśmy amatorską drużyną piłkarskich „6”, która powstała 2 maja 2014 roku. Od tego dnia drużyna występuje w rozgrywkach Playarena.pl, regularnie uczestniczy w turniejach organizowanych nie tylko w Rudzie Śląskiej, ale także na całym obszarze województwa śląskiego. Sami organizujemy turnieje charytatywne oraz cieszący się coraz większą popularnością turniej „Amatorskie Mistrzostwa Rudy Śląskiej”.W sezonie 2016 nasza drużyna wystartowała po raz pierwszy w Lidze Rudzkich Orlików, organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na poziomie 2 ligi rozgrywkowej. Obecnie rejestrujemy stowarzyszenie w KRS. W najbliższym czasie, nasza drużyna zostanie administratorem „Orlika” przy ul. Pordzika w Rudzie Śląskiej – Bykowinie.