Autor:

BKS

Utworzono:

27.02.2017

26-tego lutego w swoim kolejnym meczu kontrolnym przed II sezonem w Rudzkiej Lidze Orlików, BKS przegrał z drużyną Energotechnika - Energorozruch S.A. 13:8.

Po czwartkowym zwycięstwie nadszedł czas, by przyjąć porażkę w kolejnym test-meczu przed startem Ligi Rudzkich Orlików. 26-tego lutego 2017r. o godzinie 10:00 zagrały przeciwko siebie dwie drużyny: BKS „Pordzika" i Energotechnika-Energorozruch S.A. Spotkanie zaczęli gospodarze, jednak po kilku podaniach między sobą została szybko przechwycona piłka i w 2 minucie padł celny strzał gości. Nim gra rozpoczęła się po straconym golu, w 3 minucie padł kolejny strzał przeciwnika, zmieniając wynik na 0:2. Chwilę później, po nie dokładnym rozpoczęciu gry, padł trzeci strzał gości. W 7 minucie przeciwnik znów wykorzystał sytuacje zmieniając wynik na 0:4, jednak szybka reakcja gospodarzy spowodowała, że Labuda w 9 minucie zdobył bramkę. W 11 minucie BKS „Pordzika" wykorzystał rzut rożny. Budny dograł do Jamki A., a ten sprytnym strzałem głową zdobył bramkę. Niestety minutę później, przez małe niedociągnięcie padł strzał przeciwnika. Do 19 minuty piłka zmieniała strony kilkakrotnie, okazja dla gości by przejąć piłkę i oddać skuteczny strzał w prawe okno bramki. W 20 minucie padła kolejna bramka przeciwnika. Szybkie rozpoczęcie gry i w 21 minucie kolejna bramka Labudy zmieniająca wynik na 3-6. Zawodnicy BKS-u nie poddając się, próbowali przy każdej wolnej okazji oddać strzał, który zadecydowałby o wyniku. W 24 minucie Budny po dobrym wyprowadzeniu piłki próbował oddać strzał, niestety bez skutecznie. Poszła kontra, przeciwnicy próbując strzelić, nie spodziewali się tak mocnej interwencji ze strony bramkarza, która uniemożliwiła strzał gościom. Dobra obrona Pyki w 29 minucie uniemożliwiła przeciwnikowi dostanie się do pola karnego. Zaraz po tej obronie wykazać się mógł Wilk W. broniąc pola karnego, gdzie mogło by dojść do strzału. Skuteczna obrona i dobre wyprowadzenia piłki spowodowały, że zaraz w 32 minucie Budny oddał celny strzał, który nie miał szans obronić bramkarz drużyny przeciwnej. Jednak rywalizacja była zawzięta i przeciwna drużyna wyprowadzając kontrę, mijając obrońców, oddała skuteczny strzał. Kolejne szybkie rozpoczęcie ze środka pozwoliło na to, by po 4 podaniach w ostatniej minucie przed przerwą bramkę mógł strzelić Tomaszewski. 4 minuty po zakończonej przerwie, gola zdobyła przeciwna drużyna. Przez kolejne 6 minut drużyna BKS-u próbowała wykonać celny strzał, jednak odnotowano tylko nieudany strzał Kowalskiego. Zaraz po nim w 49 minucie okazje na gola miał Budny, lecz jego strzał został wybroniony przez bramkarza rywali. 5o minuta, szybkim tempem mijając napastników oraz obrońców, celny strzał oddał przeciwnik. Rywal mając okazje na kolejną bramkę w 52 minucie nie unikną idealnej postawy bramkarza BKS-u, który wybronił kolejny strzał. Minutę później wybronić pole karne miał okazje Kowalski, co skutecznie spowodowało szybką akcje zakończoną strzałem Tomaszewskiego prosto w bramkę. Dobre podanie w 55 minucie przez Labudę do Wawocznego, niestety zakończyło się nie udanym strzałem. Chwilę później miał okazję na strzał Jamka A., lecz niestety nie został celnie wymierzony. 65 minuta meczu, bardzo dobra obrona bramkarza uniemożliwiła zdobycia kolejnej bramkę przeciwnikowi. Celny strzał gości, który zmienia wynik na 6:11 w 67 minucie. 120 sekund później, po nie udanym odebraniu piłki przez Wilka W., padł kolejny gol dla przeciwnej drużyny. Po wznowieniu gry w 70 minucie, szybki przechwyt piłki przez gości i kolejna akcja zakończona golem. W 75 minucie Labuda fauluje zawodnika gości w polu karnym. Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale jego intencje wyczuł bramkarz BKS-u parując strzał na słupek. Nie trzeba było długo czekać na akcje ze strony BKS-u, ponieważ 4 minuty po straconej bramce, celny strzał oddał Wilk W. Do 80 minuty drużyny nie oddawali żadnego strzału na boisku. Kilka sekund przed zakończeniem spotkania, bramkę strzelił Jamka A., ustalając wynik meczu na 8:13 dla gości.